Röben Polska to część rodzinnego koncernu produkującego ceramiczne materiały budowlane od ponad 160 lat. Powstałe w połowie XIX w. fryzyjskie cegielnie dały początek dzisiejszej sieci fabryk w Europie i Ameryce. W 1995 r. w skład firmy o tak bogatej tradycji weszły zakłady w Środzie Śląskiej. To tu powstała największa i najnowocześniejsza w Europie dachówczarnia Röben.

Wszechstronność, która inspiruje

Na sukces firmy Röben składa się wiele elementów. Z lokalnych złóż gliny wydobywamy doskonały surowiec do produkcji cegieł, płytek klinkierowych, dachówek i akcesoriów dachowych. Ten naturalny ceramiczny materiał łączymy w naszych zakładach z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i długoletnim doświadczeniem.

Tak powstają materiały budowlane najwyższej jakości, które umożliwiają realizację marzeń kolejnych pokoleń inwestorów o pięknym i bezpiecznym domu.

Najwyższa jakość pod kontrolą

Najlepsze parametry techniczne, trwałość, estetykę oraz dobrą cenę udało połączyć się w logiczną całość i zamknąć w wyjątkowej linii produktów Röben.

Sterowana komputerowo kontrola jakości stała się nieodzownym elementem doskonalenia procesów produkcji, zapewniając wysoką jakość oferowanych materiałów budowlanych.

TOP
MARKA
2018
Surowiec
najwyższej
jakości
Najnowocześniejsze
zakłady
produkcyjne
Dystrybucja
produktów
na całym świecie
Kontrola
każdej sztuki
wyrobu
Trwałość
i wytrzymałość
produktów

Historia Röben

Zakłady produkcyjne Röben
Fabryki w Środzie Śląskiej
Polska
  • Fabryki w Środzie Śląskiej
 
Niemcy
  • Fabryka w Bannberscheid
  • Fabryka w Querenstede
  • Fabryka w Schweinbrück
  • Fabryka w Brueggen
 
USA
  • Fabryka w Wadesboro
  • Fabryka w Merry Oaks
  • Fabryka Clay County
 

Sięgaj wysoko

Współpracujemy
z Fundacją
Marcina Gortata
MG13

MG13

Ponad dwuletnia umowa obejmuje wykorzystanie wizerunku Marcina Gortata do celów promocyjnych naszej marki, ale także zaangażowanie w różnorodne akcje promujące sport, zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną dzieci i młodzieży.

Fundacja MG13 rozpoczęła swoją działalność w październiku 2009 roku. Jej głównym celem jest pomoc młodym osobom w realizowaniu własnych marzeń sportowych. Fundacja poprzez system stypendialny wspiera młodzież znajdującą się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej oraz tę szczególnie uzdolnioną, organizuje obozy i treningi szkoleniowe (Marcin Gortat Camp), zajęcia i klasy sportowe oraz dba o wyposażenie w sprzęt sportowy szkoły i instytucje kształtujące młodych. Ważną dziedziną Fundacji MG13 jest także promocja zdrowia i zdrowego trybu życia.

Marcin Gortat