29 cze 2020

„ODRA GŁOSKA” wróciła do gry!

W ramach programu PINGPONGOWE MARZENIA, współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu, PSE i PZTS - 24 młodych adeptów ping ponga z Głoski wróciło do gry i zmierzyło się w turnieju zorganizowanym z okazji 25-lecia Parafii w Głosce. Turniej ten był niezwykle emocjonujący, a młodzi tenisiści stołowi dali z siebie wszystko!

Po kilku godzinach zażartej rywalizacji poznaliśmy najlepszych zawodników tych rozgrywek. Okazały Puchar Proboszcza Parafii za zdobycie pierwszego miejsca w turnieju otrzymał z rąk Proboszcza, ks. mgra Jarosława Filipiaka,  Jakub Ostoja-Solecki. Drugie miejsce  i tym samym Puchar Wójta Gminy Miękinia, Pana Jana Mariana Grzegorczyna, powędrował do Stanisława Staniowskiego. Puchar w zastępstwie Pana Wójta wręczała obecna na turnieju Pani Poseł na Sejm Rzeczypospolitej, Agnieszka Soin. Natomiast Sołtys wsi Głoska, Pan Kazimierz Wielgus, ufundował Puchar za trzecie miejsce i wręczył go Dawidowi Staniowskiemu. 

Firma Röben po raz kolejny wsparła działania klubu z Głoski oraz samych zawodników, przekazując im po zawodach motywujące upominki.  - Niesłychanie ważne jest dla nas promowanie sportu oraz zdrowego stylu życia, dlatego też chętnie angażujemy się w tego typu projekty. „ODRĘ GŁOSKA” wspieramy już od dwudziestu pięciu lat i cieszymy się, że dzięki naszej pomocy młodzi i utalentowani ludzie mogą rozwijać swoje pasje i osiągać sukcesy - wyjaśnia Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu firmy Röben.

„ODRA GŁOSKA” wróciła do gry!