14 gru 2021

Bierzemy udział w akcji Szlachetna Paczka

Zbliża się najbardziej wyjątkowy okres w roku – czas Bożego Narodzenia. Choć każdy przeżywa go na swój sposób, wielu z nas częściej myśli wtedy o potrzebach innych. Jest to więc idealny moment, aby poczuć radość dzielenia się i pomagania potrzebującym. Nasz firma podobnie jak w latach ubiegłych, przystąpiła do akcji Szlachetna Paczka z firmą Edenred.

- Chcemy dzielić się dobrem, dlatego zaangażowanie w akcję „Szlachetna Paczka” wpisało się już na stałe w działalność dobroczynną naszej firmy. Utożsamiamy się z ideą niesienia spersonalizowanej pomocy, tym którzy najbardziej jej potrzebują. Wierzymy, że pomagamy rodzinom w walce o lepszą przyszłość. Razem możemy więcej – mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu firmy Röben.

„Szlachetna Paczka” to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i marzeniom. Oprócz rzeczy materialnych rodziny dostają sygnał, że to również od nich zależy, czy zmienią swoją sytuację. Najważniejsze w Szlachetnej Paczce jest jednak spotkanie z drugim człowiekiem. Przez ostatnie 21 lat projekt zataczał coraz szersze kręgi, włączając w pomoc coraz większą liczbę darczyńców i wolontariuszy.

Bierzemy udział w akcji Szlachetna Paczka