2 lip 2018

Firma Röben nagrodzona Orłem Wprost!

26 czerwca br. zostały rozdane Orły Tygodnika „Wprost” w regionie Dolnośląskim. Nagrody przyznawane są liderom regionu i biznesu. Bardzo miło nam poinformować, że jednym z laureatów została nasza firma.

Orły Tygodnika “Wprost” przyznawane są firmom, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ostatnich trzech latach działalności oraz największy średni procentowy zysk netto. Zwycięzcy zostali wyłonieni przez redakcję tygodnika oraz firmę Bisnode. „Jesteśmy dumni, że mogliśmy odebrać to wyróżnienie, Cieszy nas to, że dobre wyniki finansowe, jak i dynamiczny rozwój naszej firmy zostały dostrzeżone” mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu firmy Röben. Honorowy patronat nad plebiscytem objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a partnerem strategicznym jest PKO Bank Polski.

Nagroda nawiązuje do wyróżnienia, które otrzymał wydawca “Wprost” Michał Maciej Lisiecki od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, że prowadząc biznes był patriotą i działał na rzecz Polski.

Firma Röben nagrodzona Orłem Wprost!
Mega Dekarz