12 paź 2018

Marka Röben odznaczona „Laurem Konsumenta 2018”!

Nasza firma została odznaczona godłem “TOP MARKA 2018” w prestiżowym projekcie „Laur Konsumenta”. Serdecznie dziękujemy za uznanie oraz uhonorowanie nas tak znamienitym wyróżnieniem!

„Laur Konsumenta” to ogólnopolski projekt, którego celem jest wyłonienie produktów, marek i usług o szczególnej pozycji na rynku, liderów w swojej kategorii. To doskonały wyznacznik podejmowania decyzji zakupowych dla klientów, którzy wybierając produkt odznaczony „Laurem Konsumenta” mają pewność, że decydują się jedynie na te godne zaufania. Oceniono również rozwój marki oraz jakość produktów znajdujących się w portfolio. Przy tak wielu kryteriach oraz testach, wyróżnienie jest tym bardziej prestiżowe.

W ramach plebiscytu przyznawane są następujące wyróżnienia: złoty Laur Konsumenta, srebrny Laur Konsumenta, brązowy Laur Konsumenta, Grand Prix konkursu Laur Konsumenta, Odkrycie Roku oraz Top Marka konkursu Laur Konsumenta. Zdobyte przez markę Röben godło „Top Marka 2018 r.” w kategorii „Jakość i innowacyjność w branży budowlanej”, to dowód na to, że nasza firma niezależnie od zmieniających się trendów rynkowych utrzymuje czołową pozycję w swojej branży. Odznaczenie nas tym tytułem potwierdza wysoką świadomość i wartość marki Röben wśród polskich konsumentów. Uzyskany tytuł to głos polskiego klienta, będący dla nas najwyższą aprobatą i rekomendacją. Laureaci w swoich kategoriach mogą posługiwać się zarówno godłem „TOP MARKI 2018”, jak i tytułem „Laur Konsumenta 2018”, będącym jednym z najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów na rynku. To wyróżnienie nie tylko pozytywnie wpływa na wizerunek naszej marki, ale i potwierdza jakość produkowanych przez nas materiałów. Co dla nas najważniejsze, tytuł ten jest swoistym dowodem uznania konsumentów, za który serdecznie dziękujemy.

Marka Röben odznaczona „Laurem Konsumenta 2018”!