11 maj 2021

Inspirujemy po raz 9!

Przed Wami kolejne, dziewiąte już wydanie katalogu Inspiracje. Tak jak w poprzednich edycjach, tak i teraz nie zabrakło wyjątkowych projektów, których elementem wspólnym jest zastosowanie ceramiki budowlanej. Co zobaczymy tym razem?

Katalogi pełne inspirujących realizacji stworzonych z wykorzystaniem produktów firmy Röben wydawane są od ładnych kilku lat. W tym czasie pojawiły się w nich obiekty nie tylko z Polski, ale także Europy a nawet Stanów Zjednoczonych Ameryki. Co nie bez znaczenia, prezentujemy projekty najlepszych architektów, uzupełniając je wysokiej jakości zdjęciami. Za ich sprawą pokazujemy, jak wszechstronna jest cegła klinkierowa, a ta sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych projektach dobrze komponując się, np. ze szkłem czy betonem. 

Najnowsze wydanie katalogu przeniesie nas m.in. do szwajcarskiej Lozanny, gdzie powstało imponujące Kantonalne Muzeum Sztuk Pięknych, Kopenhagi z niesamowitą modernizacją bloku z lat 70 ubiegłego wieku czy… Lublińca z nowoczesną biblioteką mającą folwarczno-gorzelnianą historię. Choć każdy z projektów jest zupełnie inny od pozostałych, to wszystkie mają jedną cechę wspólną – zastosowano w nich klinkier! 

Katalog można obejrzeć na naszej stronie lub zamówić wersje drukowaną.

Inspirujemy po raz 9!