29 lis 2019

Jak pracują architekci? Podsumowanie Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych

Za nami niezwykle inspirujący Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych, którego byliśmy oficjalnym partnerem. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję przekonać się m.in. jak wygląda praca architektów „od kuchni”.

Festiwal odbył się w dniach 18-22 listopada br. w Krakowie i towarzyszył kongresowi OPEN EYES ECONOMY SUMMIT. W czasie czterech dni jego trwania, było wiele okazji do spotkań z najciekawszymi architektami z najlepszych biur w Krakowie. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy odwiedzili pięć krakowskich pracowni: MoonStudio, APA Czech_Duliński_Wróbel, Biuro Architektoniczne Wizja, Biuro Projektów Lewicki Łatak i Horizone Studio. 

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych był także doskonałą okazją do podpatrzenia architektów w ich codziennym środowisku pracy, znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania, odkrycia ich projektowych sekretów oraz dowiedzenia się jak architekci radzą sobie z krytyką. Uczestnicy, wśród których znaleźli się m.in. studenci architektury i młodzi projektanci, bardzo pozytywnie ocenili zdobyte na festiwalu doświadczenia, które uznali za niezwykle cenne i inspirujące. 

Byliśmy oficjalnym partnerem tego wydarzenia. Bardzo cieszy nas fakt, że za pomocą naszych materiałów mogliśmy zainteresować studentów i młodych projektantów walorami i możliwościami ceramiki budowlanej. 

Jak pracują architekci? Podsumowanie Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych
Mega Dekarz