2 lis 2017

Jesteśmy wśród najlepszych z najlepszych!

Twórczość naszych niemieckich kolegów została doceniona! Podczas uroczystej gali w Konzerthaus Berlin przedstawiciele firmy Röben odebrali prestiżową nagrodę Red Dot Design Award w kategorii Bereich Communication Design, a ponadto wyróżnienie „Best of the Best” uzyskały cztery krótkie spoty stworzone przez naszą markę.

Konkurencja była ogromna, ponieważ do konkursu wpłynęło aż 8 051 prac czołowych designerów z 50 krajów. Wyróżnionych zostało zaledwie 67 projektów, a wręczenie nagród nastąpiło 27 października br. w pięknym Konzerthaus w Berlinie. Do stolicy Niemiec przybyło aż 1 400 gości z całego świata, którzy oklaskiwali twórców docenionych prac.

Jedną z nagrodzonych firm został niemiecki oddział naszej firmy, inkasując najbardziej prestiżową nagrodę – Red Dot Design Award w kategorii Bereich Communication Design za klipy „Brick Imagination”, opracowane dla celów kampanii „Röben Architekten”. Warto zaznaczyć, że to już drugie takie wyróżnienie dla marki Röben, gdyż wcześniej nagrodę Red Dot Design Award udało się uzyskać w 2013 roku za legendarną kampanię „Kroko!”.

Co więcej, uznaniem ekspertów cieszyły się także nasze cztery 15-sekundowe filmy, które zdobyły wyróżnienie „Best of the Best” w kategorii „Film i Animacja”. W pokonanym polu zostawiliśmy tym samym takie marki jak IKEA czy Audi.

Serdecznie gratulujemy naszym niemieckim kolegom, mając nadzieję, że to nie ostatnie tego typu wyróżnienie!

Docenione filmy można obejrzeć obecnie podczas specjalnej wystawy w Muzeum Komunikacji w Berlinie. Dostępne są również na kanale Youtube pod poniższymi linkami:

Red Dot: Najlepsze z Najlepszych Roeben Bricks Imagination - Bank

Red Dot: Najlepsze z Najlepszych Roeben Bricks Imagination - Paar

Red Dot: Najlepsze z Najlepszych Roeben Bricks Imagination - Leiter

Red Dot: Najlepsze z Najlepszych Roeben Bricks Imagination - Faahrrad

Jesteśmy wśród najlepszych z najlepszych!