19 lut 2018

Katalog „DESIGN by Röben” dostępny!

Najnowsza wersja katalogu „DESIGN by Röben” jest już dostępna w wersji papierowej. W magazynie zawarliśmy pomysły na zastosowanie cegieł i płytek klinkierowych w architekturze wnętrz. To źródło inspirujących pomysłów dla osób planujących urządzenie salonu, sypialni oraz kuchni z klinkierowym akcentem.

Album przygotowaliśmy z myślą o osobach poszukujących pomysłów na stworzenie wyjątkowych wnętrz oraz dla wszystkich interesujących się architekturą i urządzających mieszkanie lub dom. W katalogu zaprezentowaliśmy niekonwencjonalne pomysły na zastosowanie cegieł i płytek klinkierowych w projektach salonu, sypialni i kuchni. Spektrum stylów wnętrz przedstawionych na kartach magazynu jest niezwykle szerokie, co pokazuje jak nieograniczone możliwości aranżacyjne otwiera klinkier. W katalogu przedstawiliśmy między innymi elegancką, antracytową sypialnię z pokojem kąpielowym czy pokoje nastolatków utrzymane w modnych szarościach. Dzięki swoim walorom technicznym - niskiej nasiąkliwości i łatwej pielęgnacji, klinkier sprawdzi się nawet w tego typu wnętrzach oraz nada projektom wyjątkowego charakteru.

„DESIGN by Röben” w wersji drukowanej jest dostępny w punktach sprzedaży produktów Röben, a online pod poniższym linkiem: http://roben.pl/do-pobrania/katalogi/design_by_roben_08012018v2.pdf. Wersję drukowaną można również zamówić pod tym linkiem: http://roben.pl/do-pobrania/katalogi-roben/zamow-katalog

Katalog „DESIGN by Röben” dostępny!