5 cze 2023

Katalog Design by Röben w nowej odsłonie

Najnowsze wydanie katalogu Design by Röben to aż dwadzieścia inspirujących projektów, prezentujących niepowtarzalne kombinacje klinkieru, nowoczesnego wzornictwa i funkcjonalności, tworzące unikalne przestrzenie mieszkalne.

Nie wiesz, jak wykorzystać cegły czy płytki klinkierowe w takich przestrzeniach jak domowe biuro, kuchnia, salon czy sypialnia? Mamy na to radę! Sprawdź zaprezentowane w folderze realizacje i zacznij eksperymentować tak by wnętrze, odzwierciedlało Twój indywidualny gust.

Folder to prawdziwa skarbnica inspiracji dla miłośników designu. Każdy projekt to efekt pracy doświadczonego zespołu projektowego, który kładzie nacisk na estetykę, wysoką jakość wykonania i dbałość o detale.

Od eleganckich biur domowych po innowacyjne rozwiązania kuchenne czy klimatyczny salon inspirowany Meksykiem - folder oferuje szeroki wachlarz propozycji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną odświeżyć swoje wnętrza i dodać im wyjątkowego charakteru, bądź szukają inspiracji do stworzenia swojego wymarzonego domu.

 

 

Wydanie dostępne jest online na naszej stronie w zakładce do pobrania

Zapraszamy do lektury!

Katalog Design by Röben w nowej odsłonie