17 cze 2024

Kibicowaliśmy reprezentacji Polski na Euro 2024 razem z PHD!

W minioną niedzielę odbył się piknik PHD wraz ze Strefą Kibica Euro 2024 w Łodzi. Dzięki Polskim Hurtowniom Dachowym, mecz Polska – Holandia mogliśmy obejrzeć w wyjątkowym miejscu i towarzystwie.

Wydarzenie w Łodzi zorganizowano na stadionie Widzewa dla partnerów, firm współpracujących w sieci PHD, zaproszonych dekarzy i ich rodzin.  Spotkanie urozmaicono różnego rodzaju konkursami m.in. na największą ekipę meczową – dla firmy, która przyjedzie najliczniejszą grupą, najlepszy strój kibica oraz nagrody niespodzianki, losowane wśród publiczności podczas przerwy w meczu. 

Na naszym stoisku również nie zabrakło atrakcji. Jednym z najważniejszych punktów wydarzenia był konkurs strzelecki do bramki z matą celowniczą. Uczestnicy oddawali po 5 strzałów, a ci którzy wykazywali się najlepszą precyzją, a co za tym idzie zdobywali największą liczbę punktów wygrywali sprzęt audio marki JBL. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymywali także drobne upominki od naszej firmy.

 

Najlepsi w konkursie strzeleckim:

  1. Nikodem Pysklak
  2. Franciszek Seta
  3. Fabian Konopski

 

Nieco młodsi mogli z kolei spróbować się w wyzwaniu sprawnościowym na naszej macie animacyjnej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy tego dnia odwiedzili nasze stoisko i wspólnie z nami spędzili to niedzielne popołudnie.

 

 

 

 

 

 

Kibicowaliśmy reprezentacji Polski na Euro 2024 razem z PHD!