7 wrz 2018

Klinkierowe nowości w wydłużonych formatach

Wychodząc naprzeciw obecnym trendom i stale rosnącemu zainteresowaniu klinkierem poszerzamy naszą ofertę o cegły klinkierowe w wydłużonym formacie XLDF (365 x 115 x 52 mm) oraz o płytki klinkierowe i kątowe, odpowiadające temu formatowi. Już teraz w ofercie dostępnych jest siedem popularnych odcieni, doskonale wpisujących się w charakter nowoczesnych projektów. Oferta powiększyła się również o dwa nowe odcienie cegieł klinkierowych w formacie LDF (290 x 115 x 52 mm) oraz sześć odcieni płytek klinkierowych i kątowych w tym formacie.

Rozwijamy procesy produkcyjne tak, by architekci i projektanci przy użyciu naszych produktów mogli realizować nawet najśmielsze koncepcje inwestorów, dlatego też często wybierane przez klientów cegły i płytki klinkierowe oraz płytki kątowe - Melbourne, Canberra, Adelajda, Perth, Portland, Brisbane i Darwin dostępne są w wydłużonym formacie XLDF (365 x 115 x 52 mm). Nowo wprowadzony format otwiera więcej możliwości projektowych i aranżacyjnych. Co więcej do oferty dołączyły również dwa nowe kolory cegieł w formacie LDF (290 x 115 x 52 mm) – Melbourne oraz Darwin. Obecnie pełna kolekcja formatu LDF ma również swoje odpowiedniki w ofercie płytek klinkierowych i kątowych. Zastosowanie nowych formatów na elewacji sprawi, że będzie ona wyglądała nowocześnie i nieszablonowo. Dzięki możliwości łączenia dostępnych w naszej ofercie formatów – tradycyjnego NF i wydłużonych LDF oraz XLDF, możliwe będzie stworzenie niepowtarzalnej klinkierowej mozaiki - oryginalnej nowoczesnej i nietuzinkowej, która niewątpliwie okaże się pięknym detalem na ścianie.

Klinkier ma dużo zalet i znajduje zastosowanie w wielu projektach, ze względu na wysokie parametry techniczne, bardzo wysoką jakość, a także różnorodność odcieni. Cegły klinkierowe są gwarancją trwałości i wytrzymałości powierzchni, która nawet po kilkudziesięciu latach będzie prezentować się estetycznie.

Klinkierowe nowości w wydłużonych formatach