15 maj 2024

Kolejny rok z klubem WTS Sparta Wrocław

Röben przedłuża umowę sponsorską z wielokrotnym, drużynowym mistrzem Polski w Żużlu, klubem WTS Sparta Wrocław! Mamy nadzieję, że wsparcie firmy Röben przyczyni się do dalszego rozwoju klubu oraz pomoże w odzyskaniu miana najlepszej ekipy w kraju!

To już kolejny rok naszej współpracy z klubem WTS Sparta Wrocław. To dla nas zaszczyt i mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do kolejnych sukcesów klubu! Będziemy towarzyszyć klubowi nie tylko jako sponsorzy, ale również jako wierni i dumni kibice - mówi Grzegorz Pluskota, dyrektor ds. finansowych Röben Polska.

 

Wsparcie klubów sportowych to część strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu marki Röben. - Chcemy promować sport wśród młodzieży i przyczyniać się do kształtowania nowych pokoleń uzdolnionych sportowców. W sporcie o zwycięstwie decydują wytrwałość w dążeniu do celu, szacunek do innych oraz stawianie sobie coraz to nowych wyzwań.  To wartości, które korespondują również z naszą marką. Są to też kluczowe elementy w naszej codziennej pracy i tym samym chcemy zarażać i inspirować innych – Andrzej Meronk, dyrektor handlowy Röben Polska.

Kolejny rok z klubem WTS Sparta Wrocław