8 gru 2017

Marka Röben Konsumenckim Liderem Jakości 2017!

Znamy już laureatów w programie „Konsumencki Lider Jakości 2017”. W kategorii „Producenci klinkieru” najlepsza okazała się marka Röben. Serdecznie dziękujemy za uznanie oraz odznaczenie nas tak znamienitym wyróżnieniem!

Program „Konsumencki Lider Jakości” to ogólnopolski promocyjny program konsumencki, realizowany przez redakcje Strefy Gospodarki oraz Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. Na podstawie przeprowadzonych wśród konsumentów badań wybierane są wiodące marki i produkty, wyróżniające się najlepszą jakością.  

Badania realizowane w ramach Projektu pozwalają zgromadzić opinie aktywnych konsumentów. Na ich podstawie nie tylko identyfikowani są Liderzy, ale i zbierana jest wiedza na temat jakości wybranych produktów i usług. Uczestnicy badania wskazują również dlaczego dane produkty wybierają jako najlepsze oraz jakie skojarzenia budzą marki brane pod uwagę w badaniu. 

Laureaci w swoich kategoriach mogą posługiwać się zarówno tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości 2017, jak i godłem promocyjnym, będącym jednym z najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów jakości na rynku. 

Zwycięstwo w kategorii „Producenci klinkieru” nie tylko pozytywnie wpływa na wizerunek naszej marki, ale i potwierdza jakość wytwarzanych przez nas materiałów. Co dla nas najważniejsze, tytuł ten jest swoistym dowodem uznania konsumentów, za które serdecznie dziękujemy.

Marka Röben Konsumenckim Liderem Jakości 2017!