6 mar 2019

Marka Röben otrzymała „Rekomendację 2018” miesięcznika „M jak Mieszkanie”

Miło nam poinformować, że miesięcznik „M jak Mieszkanie”, wśród rekomendowanych produktów 2018 roku poleca płytki klinkierowe Granville marki Röben. Uroczystość wręczenia „Rekomendacji 2018” odbyła się 27 lutego br. w Hotelu Bellotto w Warszawie. Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu odebrała wyróżnienie z rąk Redaktor Naczelnej magazynu Agnieszki Gruszczyńskiej-Hyc.

Płytki klinkierowe marki Röben prezentują się bardzo porównywalnie do tradycyjnych cegieł. Są jednak od nich cieńsze, dzięki czemu doskonale sprawdzają się we wnętrzach, ale również na elewacji. Mnogość wybarwień i faktur lica sprawia, iż można je dopasować do każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu. Poza funkcją dekoracyjną, są również rewelacyjną ochroną dla ścian. To materiał odporny na wilgoć, blaknięcie, wysokie i niskie temperatury, zarysowania, a także działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Rekomendacja „M jak Mieszkanie” to dla nas ogromna nobilitacja oraz dowód na to, że produkty naszej firmy wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku jakością, innowacyjnością, a także walorami estetycznymi – mówi Agnieszka Spychała, Kierownik działu marketingu.

Nagrody są przyznawane raz w roku, a firmy, które otrzymały wyróżnienie mogą używać logotypu Rekomendacji w materiałach drukowanych, ekspozycjach oraz na stronach internetowych. Wyróżnione płytki klinkierowe Granville zostały również zaprezentowane na łamach miesięcznika „M jak Mieszkanie” oraz w serwisie www.urzadzamy.pl.

 

Marka Röben otrzymała „Rekomendację 2018” miesięcznika „M jak Mieszkanie”