15 paź 2019

Międzynarodowe Biennale Architektury w Krakowie za nami!

W ubiegłym tygodniu firma Röben była Partnerem Międzynarodowego Biennale Architektury. W czasie tego niezwykle ważnego wydarzenia, skierowanego głównie do architektów oraz projektantów wnętrz, mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty.

Tegoroczne Międzynarodowe Biennale Architektury skupiało się wokół tematu, który jest istotny nie tylko dla Krakowa, ale również innych miast, czyli „Połączenia – miasto i rzeka”.  Wspomniana kwestia, była punktem wyjścia do licznych spotkań i dyskusji, a tych w ciągu dwóch dni było na prawdę wiele. Zainteresowani mogli wziąć udział m.in.  w wykładach polskich i zagranicznych gości oraz obejrzeć konkursowe prezentacje.  

Krakowskie wydarzenie było też doskonałą okazją dla naszej firmy do zaprezentowania najnowszych technologii, produktów, a także ciekawych realizacji, w których zostały one wykorzystane. Pojawiły się więc cegły i płytki klinkierowe znajdujące się w naszej szerokiej ofercie oraz  budzący duże zainteresowanie – klinkier w wydłużonym formacie XLDF (365 x 115 x 52 mm), a także LDF (290 x 115 x 52 m). Architekci i projektanci wnętrz chętnie zapoznawali się ze specjalnie opracowanymi materiałami drukowanymi, które są nie tylko praktycznym źródłem wiedzy, ale również doskonałą inspiracją do pracy. 

Wszystkich, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w wydarzeniu zapraszamy do naszej Strefy dla Architektów https://roben.pl/strefa-profesjonalisty/dla-architektow, gdzie można znaleźć pliki w formacie BIM, modele 3d, rysunki techniczne CAD oraz tekstury cegieł klinkierowych. Materiały z pewnością ułatwią Państwu codzienną pracę nad projektami.

Międzynarodowe Biennale Architektury w Krakowie za nami!