2 lis 2017

Największe targi w Europie Środkowej za nami

W dniach 6-8 października br. w PTAK Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home 2017. W ramach wydarzenia uruchomionych zostało kilka stref, m.in. poświęcona architektom archiDAY 2017, której partnerem była nasza firma.

W targach Warsaw Home 2017 udział wzięło ponad 25 tys. odwiedzających i aż trzy tysiące architektów i projektantów wnętrz, dzięki czemu były największym wydarzeniem w Europie Środkowej, skupiającym wybitne postaci ze świata designu. W wydarzeniu udział wzięli bowiem m.in. Paul Heijnen, Karim Rashid czy Krystian Kowalski, którzy chętnie odpowiadali na pytania i wymieniali poglądy z odwiedzającymi.

Podczas targów utworzona została strefa dedykowana architektom – archiDAY 2017, zorganizowana przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz. Dołączyło do niej blisko cztery tysiące gości, którzy mieli okazję do wymiany między sobą myśli i doświadczeń. Podczas trzech dni wystawy można było wysłuchać licznych paneli dyskusyjnych i prelekcji osobowości światowego designu, a zarejestrowani wcześniej uczestnicy mogli przyłączyć się także do szkoleń z zakresu projektowania 3D – SketchUp oraz V-Ray.

Wśród trzystu marek producentów z branży budowlanej i wykończeniowej znalazła się również nasza firma. W przerwie między aktywnościami uczestnicy przedsięwzięcia mogli udać się na poczęstunek do „archiCAFFE” i przy akompaniamencie muzyki na żywo porozmawiać przy stolikach wykonanych z płytek klinkierowych naszej firmy. W „Bibliotece Architekta” można było natomiast poszerzyć swój zasób materiałów branżowych o katalogi i próbki produktów wielu producentów, m.in. firmy Röben.

Największe targi w Europie Środkowej za nami