23 lut 2021

Niesiemy pomoc potrzebującym zwierzętom!

Na Dolnym Śląsku powstaje pierwsze sanktuarium dla potrzebujących zwierząt. Przewiduje się, że każdego roku w ośrodku zostanie uratowanych setki czworonogów! Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt potrzebował wsparcia w remoncie dachu budynku, w którym będzie się ono znajdowało, POSTANOWILIŚMY POMÓC!

Co roku Inspektorzy Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt ratują setki zaniedbywanych przez oprawców zwierząt - nie tylko psy i koty, ale również zwierzęta gospodarskie, egzotyczne oraz dzikie. Niedawno organizacji udało się kupić budynek, w którym będzie znajdować się siedziba nowego sanktuarium, i który idealnie nadaje się do kontynuowania tej wspaniałej misji. Obiekt znajduje się we wsi Pietrzyków w gminie Dobromierz na Dolnym Śląsku, wymaga jednak ogromnych nakładów finansowych oraz remontu. 

- Kiedy dowiedzieliśmy się, że tak ważna i potrzebna inicjatywa potrzebuje wsparcia w remoncie dachu nie wahaliśmy się ani chwili i postanowiliśmy przekazać na potrzeby sanktuarium wszystkie materiały potrzebne do remontu dachu. Wspólnie zdecydowaliśmy, że najlepszym rodzajem dachówki, na ten dotknięty duchem czasu dach, będzie dachówka ceramiczna PIEMONT w kolorze czerwonym naturalnym, dedykowana remontowanym dachom. Wyróżnia ją duża przesuwność, dzięki czemu można ją zastosować na zastanej więźbie. Jesteśmy pewni, że bardzo dobrze się sprawdzi i zapewni „dach nad głową” potrzebującym szczególnej opieki podopiecznym Inspektoratu – mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu firmy Röben

Niesiemy pomoc potrzebującym zwierzętom!