4 lip 2019

Nowa cegła i płytka klinkierowa Margate już w ofercie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom architektów oraz inwestorów, którzy poszukują do swoich projektów unikalnych i innowacyjnych produktów w modnych kolorach, prezentujemy nową cegłę oraz płytkę klinkierową, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Margate to nowość o intrygującym, podrapanym licu w odcieniach szarości.

Cegła klinkierowa Margate jest dostępna w dwóch formatach: NF (240 x 115 x 71 mm) oraz wydłużonym LDF (290 × 115 × 52 mm).  Margate dostępna jest również w formie płytki klinkierowej w dwóch formatach PENF (240 x 14 x 71 mm) oraz wydłużonym PELDF (290 x 14 x 52 mm), a także w postaci płytki kątowej. To propozycja, którą z powodzeniem można zastosować nie tylko na elewacji, ale również we wnętrzu, gdzie świetnie sprawdzi się płytka klinkierowa, od teraz również dostępna w ofercie. Jej ciekawa faktura lica oraz barwa sprawiają, że jest doskonałym rozwiązaniem dedykowanym nowoczesnym projektom, znakomicie zaprezentuje się w połączeniu ze szkłem czy metalem lub jako elewacja budynków o prostej, minimalistycznej bryle. Baza tej cegły klinkierowej jest ciemna, pokryta dwoma odcieniami szarości, co powoduje, że jej kolor prezentuje się inaczej w zależności od oświetlenia. W pełnym słońcu wydaje się być niemalże biała. 

Margate to propozycja dla klientów, którzy szukają alternatywy dla klasycznej, czerwonej cegły, a zarazem lubią nieoczywiste rozwiązania. Wgłębienia i “zadrapania” na tle intrygującego lica sprawiają, że każda cegła czy płytka jest unikalna. Produkowana w Środzie Śląskiej jest doskonałym wyborem nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale również jej świetne parametry techniczne, przede wszystkim wysoką odporność na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. 

Więcej informacji o produktach:

Cegła Margate szara cieniowana

Cegła Margate szara cieniowana LDF

Płytka Margate szara cieniowana

Płytka Margate szara cieniowana PELDF

 

Nowa cegła i płytka klinkierowa Margate już w ofercie!
Mega Dekarz