3 gru 2018

Nowa renowacyjna płytka klinkierowa

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie nowymi cegłami renowacyjnymi, do naszej oferty dołącza również ich odpowiednik w postaci płytki renowacyjnej Melbourne. To utrzymana w klasycznej kolorystyce płytka klinkierowa o nieoczywistym „podrapanym” licu. Stworzona z myślą o renowacji obiektów, charakteryzuje się surowym, nawiązującym do historii wyglądem.

Melbourne renowacyjna to odpowiednik klasycznej wersji tego odcienia cegieł i płytek klinkierowych, “postarzona” zadrapaniami, które nadają jej rustykalnego wyglądu. Różnice zauważalne są w licu i główce. Wgłębienia na jej powierzchni sprawiają, że każda płytka renowacyjna jest inna i sprawia wrażenie dotkniętej duchem czasu. Płytka klinkierowa Melbourne renowacyjna to produkt o tradycyjnej, czerwonej barwie wypalanej gliny, który powstał z myślą o zastosowaniu jej w budynkach (i nie tylko) do renowacji. Kierowana jest przede wszystkim do renowatorów, architektów oraz inwestorów pragnących nadać swoim inwestycjom rustykalnego wyglądu lub harmonijnie wpisać je w otoczenie istniejących już budynków.

Więcej informacji o produkcie: https://roben.pl/elewacja/produkty-elewacja/plytki-klinkierowe-polskie/melbourne-renowacyjna

Nowa renowacyjna płytka klinkierowa