10 sty 2018

Nowe, niższe ceny dachówek MONZAplus i Piemont

Dachówki ceramiczne MONZAplus oraz Piemont mogą Państwo kupić w nowych, niższych cenach. Nowy cennik obowiązuje od 8 stycznia 2018 r.

Oba modele dachówek ceramicznych cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów i wyróżniają się dużym formatem, umożliwiającym szybkie i ekonomiczne krycie. Na pokrycie jednego metra kwadratowego dachu potrzebne jest niecałe 10 sztuk dachówek ceramicznych MONZAplus. To doskonały wybór na duże, nieskomplikowane połacie. Natomiast największą zaletą dachówki ceramicznej Piemont jest jej przesuwność, która minimalizuje ryzyko błędów wykonawczych związanych z prawidłowym rozplanowaniem krycia połaci. Specjalne zamki pozwalają na dużą różnicę między maksymalnym zsuwem a rozsuwem: aż 38 mm, przez co dachówki ceramiczne Piemont mogą być układane w łatach o rozstawie od 365 mm do 403 mm. Model Piemont sprawdzi się na każdym typie dachu, od prostego po bardzo złożony. Mocną stroną obu modeli dachówek jest szeroka gama kolorystyczna. Nowy cennik i szczegółowe informacje znajdują się tutaj: DO POBRANIA / CENNIKI

Duża popularność ceramicznych pokryć dachowych, spowodowana jest ich wyjątkową trwałością. Dachówki ceramiczne marki Röben objęte są trzydziestoletnim okresem gwarancji, są odporne na skrajne warunki atmosferyczne takie jak wysokie i niskie temperatury. Co więcej, charakteryzują się niską nasiąkliwością – dzięki czemu nie pękają podczas mrozów i ognioodpornością. Warto też wspomnieć, że są w pełni naturalne, nie zawierają chemicznych barwników, metali ani jakichkolwiek sztucznych składników. Dachówki Röben spełniają wysokie kryteria techniczne potwierdzające ich jakość, a także posiadają certyfikaty niezależnych placówek badawczych potwierdzających zgodność badanych produktów z odpowiednimi normami.

Nowe, niższe ceny dachówek MONZAplus i Piemont