25 maj 2021

Nowoczesny LOFT w programie Szybkie Metamorfozy

W 210 odcinku programu Szybkie Metamorfozy powstała piękna sześciometrowa ściana pokryta płytkami licowymi MOORBRAND LEHM CIENIOWANYMI. W efekcie wnętrze nabrało niepowtarzalnego loftowego charakteru.

Jednym z głównych wyznaczników stylu loftowego jest cegła, która bez wątpienia gra w tym projekcie pierwsze skrzypce. Idealnie dopełnia wnętrze i nadaje mu stylowego charakteru. Magda, projektantka z pracowni Szybkie Metamorfozy, wspólnie z inwestorami, postawiła na płytkę licową MOORBRAND LEHM CIENIOWANĄ, jedną z najbardziej ponadczasowych i wszechstronnych z naszej oferty. Zdecydowano się na oryginalne wiązanie z pionowym elementem, dzięki czemu ściana prezentuje się świeżo i ekscytująco. 

 

Zastosowana płytka pasuje  do wnętrz, których stylem przewodnim jest styl industrialny, loftowy czy rustykalny. Zapewnia ona zdrowy, naturalny mikroklimat we wnętrzach. Jest długowieczna, wytrzymała i odporna na uszkodzenia czy zabrudzenia. To doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń wymagających wysokich parametrów technicznych produktów.

Zachęcamy do obejrzenia odcinka -> https://www.youtube.com/watch?v=f5X9-qzt0qM

 

 

Nowoczesny LOFT w programie Szybkie Metamorfozy