5 paź 2018

Nowy kolor dachówki BERGAMO

Płaska dachówka ceramiczna Bergamo to zdecydowanie jeden z ulubionych modeli miłośników modernistycznego stylu i nowoczesnych projektów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów nasza firma wprowadziła na rynek nowy kolor płaskiej dachówki - klasyczny, czerwony o naturalnym wykończeniu, który wprowadzi tradycyjny akcent do nowoczesnych projektów budynków.

Nowy kolor płaskiej dachówki BERGAMO Płaska dachówka ceramiczna Bergamo to zdecydowanie jeden z ulubionych modeli miłośników modernistycznego stylu i nowoczesnych projektów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów nasza firma wprowadziła na rynek nowy kolor płaskiej dachówki - klasyczny, czerwony o naturalnym wykończeniu, który wprowadzi tradycyjny akcent do nowoczesnych projektów budynków. Niezależnie od panujących aktualnie trendów, inwestorzy najczęściej decydują się na materiały, które odznaczają się wysokimi parametrami technicznymi i estetycznymi przez długie lata. Dachówka ceramiczna to materiał, który jest znacznie trwalszy od dostępnych na rynku innych produktów na pokrycie dachu.

Nasza oferta, poszerzona została o nowy wariant kolorystyczny najpopularniejszego obecnie modelu dachówki płaskiej Bergamo. Dzięki nowemu wybarwieniu w projekcie budynku można połączyć ze sobą nowoczesny styl z tradycyjnym, czerwonym naturalnym kolorem. Płaska dachówka ceramiczna, idealnie wpisuje się w aktualne trendy budowlane i jest doskonałą propozycją dla inwestorów, którzy preferują minimalizm oraz stawiają na nowoczesne budownictwo, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości produktu. Dzięki coraz szerszej ofercie kolorystycznej, model ten można dopasować niemal do każdego projektu. Design to bardzo ważna i charakterystyczna cecha tej dachówki ceramicznej, jednak równie istotne są parametry techniczne – trwałość, przyjazność środowisku, niska nasiąkliwość, mrozoodporność oraz wytrzymałość. Dodatkowo wyróżniają ją specjalnie zaprojektowane zamki zapewniające wyjątkową szczelność pokrycia oraz możliwość stosowania jej na dachach o kącie nachylenia już od 25 stopni.

Dachówki BERGAMO dostępne są również w wersji angobowanej, szarej oraz antracytowej. Podobnie jak w przypadku całej oferty dachówek ceramicznych marki Röben, dachówka podstawowa BERGAMO czerwona, naturalna jest uzupełniona o wszystkie akcesoria dachowe w tym samym kolorze. Szczegółowe informacje oraz specyfikacja produktu znajdują się tutaj oraz u naszych reprezentantów handlowych i dystrybutorów.

Nowy kolor dachówki BERGAMO