10 lip 2018

Nowy odcień dachówki PIEMONT

Oferta cieszących się dużą popularnością dachówek ceramicznych Piemont została poszerzona o kolejny wariant kolorystyczny. Charakteryzujący się dużą przesuwnością model od 1 sierpnia br. dostępny będzie w nowym kolorze, grafitowym angobowanym.

Model Piemont to propozycja, która idealnie sprawdzi się w przypadku dachów remontowanych, stworzony z materiału w pełni naturalnego, ekologicznego i bezpiecznego. Właściwości techniczne sprawiają, że dachówki Piemont są mrozo- i ognioodporne, wytrzymałe i mają bardzo niską nasiąkliwość. Najważniejszą jednak ich cechą jest duża przesuwność, wynosząca aż 38 mm między maksymalnym zsuwem a rozsuwem, dzięki czemu to idealny wybór w przypadku konieczności dostosowania się do zastanej więźby. Dachówki Piemont firmy RÖBEN dostępne są w trzech wariantach wykończeniowych – naturalnym, angobowanym i glazurowanym oraz w szerokiej gamie kolorystycznej, m.in. miedzianej, antracytowej i Tobago. Nowa grafitowa dachówka ceramiczna sprawdzi się zarówno przy stonowanym kolorze elewacji, jak i przy bardziej indywidualnych projektach, dzięki czemu jest wyjątkowo uniwersalna. Piemont Grafitowa angobowana zastąpi w ofercie firmy RÖBEN dachówkę ceramiczną Piemont Rustykalną. 

Nowy – grafitowy wariant dachówki Piemont będzie dostępny w punktach oferujących produkty marki Röben od sierpnia 2018 r. Dokładna specyfikacja techniczna dachówek dostępna jest w zakładce „DACH” - Piemont grafitowa angobowana

Nowy odcień dachówki PIEMONT