24 maj 2018

PGE Skra Bełchatów z tytułem Mistrza Polski 2017/2018!

Niezmiernie miło nam poinformować, że drużyna wspierana przez naszą firmę zdobyła najważniejszy tytuł w polskich rozgrywkach siatkarskich.

To był bardzo wymagający sezon dla naszych siatkarzy. Jesteśmy ogromnie dumni, że drużyna, którą od lat wspieramy osiąga sukcesy i cieszymy się, że nasza firma mogła przyczynić się do zdobycia tytułu MISTRZA POLSKI w piłce siatkowej mężczyzn w sezonie 2017/2018 - mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu firmy Röben.

W tym sezonie PGE Skra Bełchatów dwukrotnie pokonała ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle w meczach finałowych i po raz pierwszy od czterech lat zdobyła złoto PlusLigi. Drużyna poza meczami w PlusLidze rozegrała również mecze w Superpucharze Polski 2017, Klubowych Mistrzostwach Świata 2017, Pucharze Polski 2017 oraz siatkarskiej Lidze Mistrzów. Każdy pojedynek był bardzo ważny, a drużyna utrzymała koncentrację i zdobyła najważniejszy tytuł. 7 maja br. w hali Energia w Bełchatowie odbyła się uroczysta gala, na której podziękowano zespołowi, sponsorom i przyjaciołom klubu. Całej drużynie życzymy, żeby kolejny sezon okazał się równie wielkim sukcesem, a zawodnikom nie zabrakło siły i determinacji przy zdobywaniu kolejnych wyróżnień.

PGE Skra Bełchatów z tytułem Mistrza Polski 2017/2018!