20 mar 2019

Produkty Röben na targach w Kaliningradzie

W dniach 14-16 marca br. odbyły się Targi Facade 2019 w Kaliningradzie, na których nasza firma wystawiała swoje produkty na stoisku dystrybutora, firmy Villa Balt. Była to doskonała okazja by zaprezentować ofertę oraz pochwalić się ciekawymi realizacjami firmy Röben.

Facade to wydarzenie, które prezentuje najnowsze technologie w zakresie budowy, najnowocześniejszy sprzęt budowlany oraz najlepsze materiały wykończeniowe. Na targach można było r zobaczyć najnowsze rozwiązania z zakresu projektowania oraz budowy obiektów przemysłowych i mieszkalnych, a także technologie high-tech, które spełniają normy europejskie. Na stoisku dystrybutora Röben, firmy Villa Balt wśród prezentowanych produktów znalazły się m.in. cegły i płytki klinkierowe, których oferta jest niezwykle rozbudowana.

Zaprezentowano również dachówki ceramiczne oraz nowości z tej kategorii – w modelu BERGAMO - czerwony naturalny kolor oraz grafitowy angobowany PIEMONT. Nie zabrakło też cegieł oraz płytek klinkierowych, zarówno tych produkowanych w Środzie Śląskiej jak i importowanych.

Mega Dekarz