28 cze 2019

Promocja na dachówki płaskie BERGAMO przedłużona!

Dachówki płaskie BERGAMO to nowoczesna odsłona tradycyjnych dachówek ceramicznych. Minimalistyczna forma tych płaskich dachówek oraz modna kolorystyka są wyrazem najnowszych trendów architektonicznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferta promocyjna na dachówki ceramiczne BERGAMO w dwóch kolorach – szarym matowym oraz czerwonym naturalnym została przedłużona.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup BERGAMO otrzymają dodatkowy rabat w wysokości 10%. Promocja obowiązuje we wszystkich punktach dystrybucji naszych produktów i  trwa do wyczerpania zapasów. 

Dachówki płaskie BERGAMO to ulubiony model miłośników modernistycznego stylu. Idealnie wpisuje się w aktualne trendy budowlane i jest doskonałą propozycją dla inwestorów, którzy preferują minimalizm oraz stawiają na nowoczesne budownictwo, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości produktu. Dzięki różnorodnej ofercie kolorystycznej, model ten można dopasować niemal do każdego projektu. Design to bardzo ważna i charakterystyczna cecha tej dachówki ceramicznej, jednak równie istotne są parametry techniczne – trwałość, przyjazność środowisku, niska nasiąkliwość, mrozoodporność oraz wytrzymałość. Dodatkowo wyróżniają ją specjalnie zaprojektowane zamki zapewniające wyjątkową szczelność pokrycia oraz możliwość stosowania jej na dachach o kącie nachylenia już od 25 stopni. To wszystko sprawia, że jest to produkt bardzo często wybierany przez inwestorów oraz architektów.

Szczegółowych informacji na temat promocji  udzielają nasi Partnerzy Handlowi oraz Reprezentanci Handlowi marki Röben. 

Promocja na dachówki płaskie BERGAMO przedłużona!
Mega Dekarz