10 cze 2019

Promocja na dachówki płaskie Bergamo

Do końca czerwca br. na dachówki podstawowe BERGAMO obowiązuje dodatkowy rabat promocyjny w wysokości 10%. Promocja dotyczy dwóch kolorów dachówek – szary matowy oraz czerwony naturalny i obowiązuje we wszystkich punktach dystrybucji naszych produktów. Szczegółowych informacji na temat tej oferty udzielają nasi Partnerzy Handlowi i Reprezentanci marki Röben. 

Dachówki płaskie BERGAMO to nowoczesna odsłona tradycyjnych dachówek ceramicznych i ulubiony model miłośników modernistycznego stylu. Idealnie wpisuje się w aktualne trendy budowlane i jest doskonałą propozycją dla inwestorów, którzy preferują minimalizm oraz stawiają na nowoczesne budownictwo, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości produktu. Dzięki różnorodnej ofercie kolorystycznej, model ten można dopasować niemal do każdego projektu.

Design to bardzo ważna i charakterystyczna cecha tej dachówki ceramicznej, jednak równie istotne są parametry techniczne – trwałość, przyjazność środowisku, niska nasiąkliwość, mrozoodporność oraz wytrzymałość. Dodatkowo wyróżniają ją specjalnie zaprojektowane zamki zapewniające wyjątkową szczelność pokrycia oraz możliwość stosowania jej na dachach o kącie nachylenia już od 25 stopni. To wszystko sprawia, że jest to produkt bardzo często wybierany przez inwestorów oraz architektów.

Promocja na dachówki płaskie Bergamo