5 wrz 2020

Przedłużamy umowę z drużyną SKRA Bełchatów

Wspieranie działalności klubów sportowych to już nasza tradycja! Klub z Bełchatowa wspierany jest przez nas już od 2002 roku. W czasie osiemnastoletniej współpracy mogliśmy obserwować rozwój drużyny oraz towarzyszyć jej przy osiąganiu wielu sukcesów.

Zespół jest m.in. dziewięciokrotnym Mistrzem Polski i siedmiokrotnym zdobywcą Pucharu Polski, a także dwukrotnym klubowym wicemistrzem świata. Pierwszy tytuł mistrzowski bełchatowianie zdobyli w sezonie 2004/2005. Od tej pory zawodnicy Skry Bełchatów odnoszą coraz to liczniejsze sukcesy. Do najważniejszych i najcenniejszych należy wywalczenie srebrnego medalu na Klubowych Mistrzostwach Świata w latach 2009 i 2010, srebrnego medalu w 2012 roku i brązowych medali w Lidze Mistrzów w sezonach 2007/2008 i 2009/2010.

„Współpraca z tak znamienitym klubem jakim jest SKRA Bełchatów to dla nas ogromny zaszczyt. Jesteśmy pełni optymizmu i cieszymy się, że od wielu lat możemy być partnerem klubu, który jest tak utytułowany i znaczący dla polskiej siatkówki. Wierzymy, że wzajemne wsparcie i dążenie do wyznaczonych celów otworzy wiele nowych możliwości. Mamy nadzieję, że mimo przeszkód jakie stawia przed nami pandemia, ten rok zaowocuje w kolejne sukcesy drużyny.”mówi Andrzej Meronk, dyrektor handlowy firmy Röben Polska.

- Podczas wielu lat współpracy firma Röben Polska towarzyszyła naszym dążeniom do najwyższych miejsc na podium, ale i nie przestawała nas wspierać w trudnych momentach. I taką relację możemy nazwać prawdziwym partnerstwem, tym bardziej, że w niełatwym okresie pandemii Röben wciąż zostaje z nami, a to wzajemnie dopingowanie się w drodze do sukcesu - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy drużyny!

Przedłużamy umowę z drużyną SKRA Bełchatów