22 wrz 2022

Röben na konferencji PROCAD EXPO 2022

W dniach 29 września br. oraz 3 - 7 października br. odbędzie się 30 edycja konferencji PROCAD EXPO, której ponownie jesteśmy współorganizatorem.

Tegoroczne wydarzenie zrealizowane zostanie w nowej odsłonie. W dniu 29 września br. w Gdańsku odbędzie się konferencja, podczas której będzie można posłuchać 13 inspirujących prelekcji, skorzystać ze strefy konsultacji i wsparcia technicznego oraz obejrzeć wystawę rozwiązań sprzętowych wspierających codzienną pracę projektową. Natomiast w dniach 3-7 października br. odbędą się dni branżowe online dla profesjonalistów. Podczas studia na żywo będzie można obejrzeć ponad 30 prezentacji rozwijających wiedzę oraz umiejętności inżynierskie. Po raz 3 współorganizatorem wydarzenia jest nasza firma.

PROCAD EXPO jest największą konferencją CAD/BIM w Polsce, unikatową i dobrze znaną w świecie projektowym. Jej wyjątkowa formuła, łącząca konferencję, wystawę i debaty w jednym miejscu co roku przyciąga tysiące osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży projektowej.

W tym roku zainteresowani będą mieli możliwość uczestnictwa na żywo w ciekawych prelekcjach, wystąpieniach, a także wzięcia udziału w debatach, panelach dyskusyjnych i konkursach. Będzie również możliwość odwiedzenia stoiska naszej marki. Zapraszamy, bądźcie tam Państwo tego dnia z nami!

 

Rejestracja > https://www.procadexpo.pl

Röben na konferencji PROCAD EXPO 2022