6 paź 2023

Röben na konferencji PROCAD EXPO 2023

W dniach 18 – 19 października br. odbędzie się już 31 edycja konferencji PROCAD EXPO, której będziemy partnerem. Tegoroczne wydarzenie przeniesie nas w przyszłość technologii i trendów związanych ze światem projektowania.

PROCAD EXPO to jedno z największych wydarzeń dotyczących oprogramowania CAD/CAM/CAE w Polsce. To unikatowa i dobrze znana w świecie projektowym konferencja, wystawa i debata w jednym miejscu, każdego roku przyciągająca tysiące osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży projektowej.

Na dzień 18 października przewidziane są różnego rodzaju konferencje, prelekcje, konsultacje i wystawy, natomiast drugiego dnia tj. 19 października zaplanowana jest część warsztatowa. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w m.in. indywidualnych konsultacjach technicznych czy wystąpieniach, nie tylko związanych ze światem technologii, ale również z rozwojem osobistym oraz w interaktywnych warsztatach. Od 24 do 26 października dodatkowo odbędą się Dni Branżowe Profesjonalistów, podczas których będzie też możliwość wirtualnego odwiedzenia stoiska naszej marki. Zapraszamy, bądźcie tam Państwo razem z nami!

 

Rejestracja > https://www.procadexpo.pl

Röben na konferencji PROCAD EXPO 2023