2 paź 2018

Röben na Międzynarodowych Targach Warsaw Home 2018

Już 4-7.10.2018 roku nasza firma będzie obecna na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz – Warsaw Home, które odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Warsaw Home to wydarzenie, podczas którego swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Targi zrzeszają architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, klientów indywidualnych oraz sklepy. To doskonała okazja do zapoznania się z pełną gamą asortymentu oraz naszymi realizacjami. Wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in. cegły i płytki klinkierowe, których oferta jest niezwykle rozbudowana. Wszyscy odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z budzącymi duże zainteresowanie nowościami – klinkierem w wydłużonym formacie XLDF (365 x 115 x 52 mm), a także LDF (290 x 115 x 52 mm) oraz nowymi kolorami cegieł o wyróżniającym się, niejednorodnym wybarwieniu. Do dyspozycji odwiedzających przez wszystkie dni targów będą eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty i rozwiązań technicznych. Nasza firma będzie również głównym partnerem wspierającym specjalnej strefy archiDAY, skierowanej przede wszystkim do architektów, designerów, projektantów, dekoratorów oraz stylistów wnętrz, gdzie odbywać się będą wykłady, debaty i panele dyskusyjne. W strefie archiDAY będzie można również poznać ciekawe narzędzia pracy architektów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w strefie archiDAY oraz na stoisku naszego dystrybutora firmy Klinkier-Bud, stoisko C 3.39.

Röben na Międzynarodowych Targach Warsaw Home 2018