6 paź 2017

Röben na największych targach w Europie Środkowej

Marka Röben jest wiodącym producentem ceramiki budowlanej, dlatego nie mogło zabraknąć nas na największych w Europie Środkowej międzynarodowych targach wyposażenia wnętrz – Warsaw Home 2017 w dniach 6-8 października br. W ramach targów uruchomionych zostanie kilka stref, m.in. dedykowana architektom archiDAY 2017, której zostaliśmy Partnerem.

Targi Warsaw Home 2017, które odbędą się w PTAK Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie, są przede wszystkim platformą do wymiany myśli i doświadczeń z ludźmi związanymi z projektowaniem i wyposażeniem wnętrz . Wydarzenie to skupia bowiem przedstawicieli czołowych firm z branży wnętrzarskiej z całej Europy, a swój udział potwierdzili już m.in. Karim Rashid, Paul Heijnen, Pierre Frey i Anna Nowak-Ibisz.

Podczas targów powstanie również strefa dedykowana architektom – archiDAY 2017, utworzona przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz. Podczas trzech dni wystawy będzie można m.in. posłuchać prelekcji w ramach Akademii Kompetencji Architekta, ale także przyłączyć się do szkoleń. Organizatorzy przewidują warsztaty z zakresu SketchUp i V-Ray, w których wziąć udział będzie mogło 100 osób. Warsztaty obejmują pracę od podstaw przy projektowaniu 3D, a także tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji. Trenerzy wraz z uczestnikami pracować będą na obiektach referencyjnych partnerów, wśród których znalazła się nasza firma.

W przerwie między aktywnościami uczestnicy przedsięwzięcia będą mogli wymienić pomysły i doświadczenia w „archiCAFFE”, przy stolikach wykonanych z płytek klinkierowych naszej firmy. Nieopodal zlokalizowana zostanie „Biblioteka architekta”, gdzie architekci, projektanci i dekoratorzy wnętrz będą mogli uzupełnić lub odświeżyć własną bibliotekę – znajdzie się tam wiele materiałów branżowych, w tym katalogów producentów oraz próbek produktów.

W dalszym ciągu można zapisać się na archiDAY 2017. Zapraszamy - rejestracja.

Röben na największych targach w Europie Środkowej