1 sie 2017

Röben na pikniku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

W sobotę 29 lipca 2017 r. na Plaży Miejskiej w Olsztynie odbył się Piknik Dekarski z okazji 18. Ogólnopolskiego Dnia Dekarza, zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy Röben.

Licznie zgromadzone osoby na plaży przy ulicy Olimpijskiej 1 miały możliwość wzięcia udziału w otwartym pikniku dekarskim, choć była to nie tylko okazja do spotkania z dekarzami i najlepszymi producentami z branży dachowej, ale i atrakcyjne rodzinne wyjście weekendowe. Nikt na pewno nie mógł narzekać na nudę. W programie było bowiem wielkie grillowanie, ale także można było spędzić czas aktywnie – na chętnych czekały sporty wodne, a dzieci miały możliwość zabawy z animatorką.

Swoje stoisko podczas wydarzenia miała również nasza firma, którą reprezentował w Olsztynie Pan Grzegorz Sławiński. Nasz reprezentant handlowy na województwo warmińsko-mazurskie chętnie odpowiadał na liczne pytania. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się również ściana z wizerunkiem Marcina Gortata, na tle której skwapliwie pozowano do zdjęć.

Impreza została zakończona Galą Dekarską w Hotelu Przystań, która została utrzymana w stylu Wielkiego Gatsby’ego ze strojami z lat 20. Na Gali znalazło się miejsce nie tylko na zabawę, ale i odbyto podróż w czasie – podsumowano minione osiemnaście lat, wspominając o najważniejszych wydarzeniach. Wyróżniono także partnerów handlowych, w tym firmę Röben.

Röben na pikniku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy