24 sty 2018

Röben na targach BUDMA 2018

Nie zabraknie nas na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, czyli największych w tej części Europy targach skierowanych do sektora budownictwa, inwestorów indywidualnych, architektów i projektantów. Tegoroczna, 26 edycja odbędzie się w terminie od 30 stycznia do 2 lutego br. w Poznaniu.

Nie zabraknie nas na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, czyli największych w tej części Europy targach skierowanych do sektora budownictwa, inwestorów indywidualnych, architektów i projektantów. Tegoroczna, 26 edycja odbędzie się w terminie od 30 stycznia do 2 lutego br. w Poznaniu. Cztery dni targowe będą doskonałą okazją do zapoznania się z pełną gamą asortymentu naszej marki. Wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in. dachówki ceramiczne, w tym modele BERGAMO i MONZAplus, cieszące się największym zainteresowaniem Klientów. Poza materiałami pokryciowymi zaprezentujemy również inne produkty. Nie zabraknie gotowych elementów ogrodzeniowych, cegieł oraz płytek klinkierowych, zarówno tych produkowanych w Środzie Śląskiej jak i importowanych. Pokażemy również nowości. Wizyta na naszym stoisku będzie okazją do obejrzenia cegieł klinkierowych w formacie LDF oraz nowych kolorów cegieł o wyróżniającym się, niejednorodnym wybarwieniu. Do dyspozycji odwiedzających przez wszystkie dni targów będą nasi reprezentanci, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty i rozwiązań technicznych. Zapraszamy na stoisko nr 16 w hali 6.

Na naszym stoisku będą czekały wyjątkowe atrakcje. 31 stycznia wręczymy nagrody zwycięzcom konkursu „Jak zastosowałeś produkty Röben", który zorganizowaliśmy wspólnie z dwumiesięcznikiem ,,Fachowy Dekarz & Cieśla”. Przez ostatni miesiąc uczestnicy konkursu przesyłali nam projekty, w których użyte zostały nasze produkty. Po burzliwych obradach jury wybraliśmy trzech laureatów, którzy otrzymają następujące nagrody: zestaw narzędzi dekarskich marki Stubai, piłkę i koszulkę z autografem Marcina Gortata oraz zestaw gadżetów dekarskich. Ponadto, wszyscy odwiedzający nasze stoisko będą mogli wziąć udział w konkursie „Zmierz się z Gortatem” i zdobyć ciekawe nagrody.

W czasie targów odbędą się IX Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy, których jesteśmy srebrnym partnerem. Młodzi dekarze będą rywalizować ze sobą, stosując m.in. dachówki ceramiczne BERGAMO w kolorze antracytowym. Uczestnicy zmierzą się ze sobą w czterech kategoriach konkursowych: dachy strome, dachy metalowe, dachy płaskie i fasady. Spośród startujących drużyn zostanie wyłoniona reprezentacja Polski, która weźmie udział w Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy na Łotwie jesienią 2018 r.

Röben na targach BUDMA 2018