30 sty 2020

Röben na targach BUDMA 2020

Jakie są zalety dachówek ceramicznych? Jak zabezpieczyć dach przed wichurami? Czy ceramiczne materiały budowlane są ekologiczne? Czy klinkier można stosować we wnętrzach? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można poznać na naszym stoisku podczas targów BUDMA 2020.

W czasie trwania targów, w dniach 04-07.02.2020 r. na stoisku o powierzchni 102 m² zaprezentujemy pełną ofertę dachówek ceramicznych, wśród których znajduje się model PIEMONT, nagrodzony w tym roku Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2020, w kategorii innowacyjność. Oprócz tego będzie można się również zapoznać z naszą ofertą wyrobów klinkierowych. Szczególna uwagę warto zwrócić tutaj na nowy, utrzymany w szarościach, kolor klinkieru – MARGATE, dostępny zarówno w formie cegieł, jak i płytek klinkierowych w formatach NF i wydłużonym LDF. Ponadto z myślą o odwiedzających nasze stoisko, stworzymy specjalne miejsce sprzyjające rozmowom biznesowym, do którego serdecznie zapraszamy.

W czasie targów zainaugurujemy konkurs „MEGA DEKARZ”, w którym każdy zarejestrowany uczestnik będzie mógł zdobyć nagrodę pieniężną! Nagradzana będzie każda paleta, którą dekarz zeskanuje za pomocą specjalnie stworzonej aplikacji. Konkurs będzie trwał do 31.12.2020 r. Po jego zakończeniu przyznamy trzy nagrody główne – 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł dla uczestników, którzy zeskanują najwięcej palet.

Znajdziecie nas w Hali 6 na stoisku nr 13!

Röben na targach BUDMA 2020