Röben na targach BUDMA
Jakie są zalety dachówek ceramicznych? Jak zabezpieczyć dach przed wichurami? Czy ceramiczne materiały budowlane są ekologiczne? Czy klinkier można stosować we wnętrzach? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można poznać na naszym stoisku podczas targów BUDMA 2020.
W czasie trwania targów, w dniach 04-07.02.2020 r. na stoisku o powierzchni 102 m² zaprezentujemy pełną ofertę dachówek ceramicznych, wśród których znajduje się model PIEMONT, nagrodzony w tym roku Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2020, w kategorii innowacyjność.
Oprócz tego będzie można się również zapoznać z naszą ofertą wyrobów klinkierowych. Szczególna uwagę warto zwrócić tutaj na nowy, utrzymany w szarościach, kolor klinkieru – MARGATE, dostępny zarówno w formie cegieł, jak i płytek klinkierowych w formatach NF i wydłużonym LDF. Ponadto z myślą o odwiedzających nasze stoisko, stworzymy specjalne miejsce sprzyjające rozmowom biznesowym, do którego serdecznie zapraszamy.
Znajdziecie nas w Hali 6 na stoisku nr 13!
