1 paź 2019

Röben na Targach Warsaw Home 2019

Marka Röben jest wiodącym producentem ceramiki budowlanej, dlatego nie mogło zabraknąć nas na największych w Europie Środkowo-Wschodniej targach wyposażenia wnętrz – Warsaw Home 2019. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-6 października br. W ramach targów, w Hali E zostanie uruchomiona wyjątkowa strefa dedykowana architektom archiDAY, której zostaliśmy Partnerem Wspierającym.

Tegoroczna edycja Targów Warsaw Home 2019, podobnie jak jej wcześniejsze wydania odbędzie się w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie. Jest to wyjątkowe wydarzenie targowe, a także platforma do wymiany myśli i doświadczeń z ludźmi związanymi z projektowaniem oraz wyposażeniem wnętrz. Zapraszamy wszystkich do Hali B na stoisko B2.3B - Dom z Cegły! Wśród prezentowanych przez naszą firmę produktów znajdą się m.in. cegły i płytki klinkierowe. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć też nasze nowości – nowe kolory klinkieru, a także wydłużone formaty XLDF (365 x 115 x 52 mm) i LDF (290 x 115 x 52 mm). Do dyspozycji odwiedzających przez wszystkie dni targów będą nasi Reprezentanci Handlowi, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty i rozwiązań technicznych. 

Na czas targów powstanie również strefa dedykowana architektom – archiDAY 2019, utworzona przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz. Podczas czterech dni trwania wydarzenia będzie można wziąć udział w debatach i panelach dyskusyjnych, a także przyłączyć się do ciekawych warsztatów. Organizatorzy proponują m.in. zajęcia z zakresu SketchUp i Archicad, w ramach, których uczestnicy stworzą projekty korzystając z tekstur naszych cegieł klinkierowych. W przerwie między aktywnościami uczestnicy spotkań będą mogli wymienić się pomysłami i doświadczeniami w „archiCAFFE”, przy stolikach wykonanych z płytek klinkierowych naszej firmy. 

Zapraszamy do odwiedzenia nas w strefie archiDAY – Hala E oraz na stoisku Domu z Cegły - Hala B stoisko B2.3B.

Röben na Targach Warsaw Home 2019
Mega Dekarz