16 sty 2024

Röben nagrodzony Złotym Medalem Targów DACH FORUM 2024

Nowość w naszej ofercie - SYSTEM DO MONTAŻU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH został nagrodzony Złotym Medalem Targów DACH FORUM 2024, które odbyły się 12-13 stycznia br. w Kielcach. Tegoroczna III już edycja Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy i Cieśli DACH FORUM 2024, stanowiła jedno z najważniejszych w tym roku wydarzeń targowych na mapie Polski dla branży pokryć dachowych. Tym razem również nie mogło nas na nim zabraknąć.

Niezwykła frekwencja, przekraczająca 24 tysiące sprzedanych biletów, obecność prawie 150 wystawców i dwa dni niesamowitych wrażeń uczyniły z tego kongresu prawdziwe święto sztuki dekarskiej.

Dlatego też, to właśnie na tym prestiżowym wydarzeniu zaprezentowany został nasz nowy, innowacyjny system, dedykowany do montażu paneli fotowoltaicznych i solarnych na dachach pokrytych dachówkami PIEMONT i MONZAplus. Wprowadzenie tego systemu do oferty firmy Röben wynika nie tylko z troski o środowisko, ale jest również odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie nowoczesnego budownictwa na rozwiązania fotowoltaiczne. Niezwykle cieszy nas fakt, że jury targów doceniło nasz nowy system, przyznając mu Złoty Medal tuż po tym jak został on zaprezentowany.

- Otrzymanie tak prestiżowej nagrody, jaką jest Złoty Medal Targów DACH FORUM 2024 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, a także potwierdzeniem znaczenia i oczekiwań pokładanych w zaprezentowanym rozwiązaniu. Nagroda oraz pozytywny oddźwięk zarówno ze strony komisji konkursowej, jak również odwiedzających nasze stoisko dekarzy, są dla nas motywacją do dalszej pracy oraz poszerzania oferty, o kolejne produkty, które będą odpowiedzią na stale zmieniające się potrzeby rynku – mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu.

Nagrodzony system cechuje się trwałym połączeniem z więźbą dachową, co eliminuje przenoszenie obciążeń na połać dachową. To szczególnie ważne dla dekarzy i inwestorów, którzy poszukują nie tylko efektywnych, ale również bezpiecznych rozwiązań montażowych. Wyróżnia się on szybkim i bezinwazyjnym montażem, eliminując konieczność ingerencji w połać dachu i docinania dachówek. System ten można również dostosować do różnego rozstawu łat, co czyni go elastycznym i dostosowanym do różnych warunków.

Röben nagrodzony Złotym Medalem Targów DACH FORUM 2024