14 mar 2019

Röben partnerem Akademii Efektywnego Projektowania!

Już 18 marca br. rusza Akademia Efektywnego Projektowania BIM organizowana przez firmę Procad S.A, której oficjalnym partnerem jest firma Röben Polska.

Warsztaty będą doskonałą okazją dla architektów by spotkać się ze specjalistami technicznymi i przeanalizować swoje problemy projektowe. Spotkania odbędą się aż w pięciu miastach Polski: 18 marca br. w Gdańsku, 19 marca br. w Warszawie, 20 marca br. w Krakowie, 21 marca br. w Katowicach i 22 marca br. we Wrocławiu. W trzech salach warsztatowych na uczestników czekać będzie sześciu trenerów Autodesk z długoletnim doświadczeniem szkoleniowym i projektowym. Architekci będą mieli możliwość indywidualnych konsultacji z inżynierami aplikacji, zdobycia wiedzy i wartościowych materiałów szkoleniowych. To również szansa do wymiany doświadczeń, nawiązania relacji z innymi projektantami i użytkownikami Revita, ale także poznania nowych rozwiązań Autodesk oraz nowinek z zakresu BIM. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Uczestników spotkań zapraszamy również do odwiedzenia stoiska marki Röben, gdzie będzie czekał na Państwa nasz reprezentant. Szczegółowym program i harmonogram warsztatów dostępny tutaj https://www.procad.pl/bim_akademia/

Röben partnerem Akademii Efektywnego Projektowania!