7 paź 2019

Röben partnerem konferencji BIM PANEL POLSKA w Gdańsku oraz Międzynarodowego Biennale Architektury w Krakowie!

Nasza firma pojawi się w najbliższym czasie na dwóch bardzo ważnych wydarzeniach skierowanych do architektów, w czasie których będziemy dzielić się wiedzą na temat ceramiki budowlanej. Pierwsze z nich, BIM Panel Polska odbędzie się 8 października br. w Gdańsku, natomiast drugie - Międzynarodowe Biennale Architektury w dniach 8-9 października 2019 w Krakowie.

Nadchodzące wydarzenia to doskonała okazja by zaprezentować najnowsze produkty i technologie, ale również ciekawe realizacje powstałe przy zastosowaniu naszych cegieł i płytek klinkierowych oraz dachówek ceramicznych. Wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in. cegły i płytki klinkierowe znajdujące się w szerokiej ofercie firmy Röben. Uczestnicy spotkań będą mieli także okazję zapoznać się ze zdobywającym coraz większą popularność i dającym nowe możliwości aranżacyjne klinkierem w wydłużonym formacie XLDF (365 x 115 x 52 mm) oraz LDF (290 x 115 x 52 m), a także nowymi kolorami cegieł. Do dyspozycji architektów oddamy również specjalnie opracowane materiały drukowane, które są źródłem wiedzy i inspiracji do pracy. Na naszej stronie internetowej, w Strefie dla Architekta udostępniamy pliki w formacie BIM, modele 3d, rysunki techniczne CAD oraz tekstury cegieł klinkierowych, ułatwiające architektom i projektantom codzienną pracę nad projektami. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na BIM Panel Polska, gdzie czekać będzie nasz Reprezentant, który chętnie przedstawi ofertę i odpowie na każde pytanie. 

Więcej informacji o BIM PANEL POLSKA

Więcej informacji o Biennale Architektury 

Röben partnerem konferencji BIM PANEL POLSKA w Gdańsku oraz Międzynarodowego Biennale Architektury w Krakowie!
Mega Dekarz