25 paź 2021

Röben partnerem Międzynarodowego Biennale Architektury w Krakowie!

Nasza firma pojawi się w dniach 26-27 października 2021 r. na Międzynarodowym Biennale Architektury w Krakowie. To bardzo ważne wydarzenie dla branży architektonicznej i projektowej. Tematem wiodącym tegorocznej edycji jest hasło „RE-USE”. Ma ono również szczególne znaczenie w okresie trwającej od dwóch lat pandemii, kiedy to zmiany społeczne i gospodarcze wymuszają konieczność dostosowania funkcji budynków i przestrzeni publicznych do panującej sytuacji.

Nadchodzące wydarzenie to doskonała okazja by zaprezentować najnowsze produkty i technologie, ale również ciekawe realizacje powstałe przy zastosowaniu naszych cegieł i płytek klinkierowych oraz dachówek ceramicznych. Wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in. cegły i płytki klinkierowe znajdujące się w szerokiej ofercie firmy Röben. Uczestnicy spotkań będą mieli także okazję zapoznać się ze zdobywającym coraz większą popularność i dającym nowe możliwości aranżacyjne klinkierem w wydłużonym formacie LDF (290 x 115 x 52 m) oraz  XLDF (365 x 115 x 52 mm), który właśnie został rozszerzony o dwa nowe kolory: MARGATE i SYDNEY. Do dyspozycji architektów oddamy również materiały drukowane, które są źródłem wiedzy i inspiracji do pracy.

Przypominamy, że na naszej stronie internetowej, w Strefie dla Architekta udostępniamy pliki w formacie BIM, modele 3d, rysunki techniczne CAD oraz tekstury cegieł klinkierowych, ułatwiające architektom i projektantom codzienną pracę nad projektami.

 

Więcej informacji o Biennale Architektury: https://www.architekturaibiznes.pl/miedzynarodowe-biennale-architektury-krakow-2021,8789.html

Röben partnerem Międzynarodowego Biennale Architektury w Krakowie!