18 sty 2019

Röben Polska wspiera WTS Sparta Wrocław!

Od wielu lat wspieramy drużyny i kluby sportowe w różnych dyscyplinach, na różnych poziomach. Wśród nich można znaleźć między innymi siatkarzy i koszykarzy, a od teraz również klub żużlowy WTS Sparta Wrocław, z którym właśnie podpisaliśmy umowę.

- Cieszymy się, że będziemy współpracować z tak utytułowanym klubem jakim jest WTS Sparta Wrocław. Zdecydowaliśmy się po dłuższej przerwie na ponowne wsparcie klubu w sezonie 2019, jesteśmy pełni optymizmu i życzymy zawodnikom samych sukcesów. Wierzymy, że wzajemne wsparcie i dążenie do wyznaczonych celów otworzy wiele możliwości. Wspieranie działalności klubów sportowych wpisało się już w tradycję naszej firmy i jest nieodłącznym elementem filozofii naszej marki. Grono wspieranych drużyn stale się powiększa, tym razem postanowiliśmy na żużel, który w Polsce jest bardzo rozwinięty i jako Polacy odnosimy w nim sukcesy. Widzimy duży potencjał i wierzmy, że ta dyscyplina nadal będzie się rozwijać, a kiedyś być może stanie się polskim sportem narodowy – mówi Andrzej Meronk, Dyrektor Handlowy, Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.

WTS Sparta Wrocław to klub, którego początki sięgają lat 50’ minionego wieku, nierozerwalnie związany z miastem Wrocław, które przez wiele lat stanowiło serce polskiego żużla. Klub wielokrotnie zdobywał medale Drużynowych Mistrzostw Polski, a zawodnicy klubu byli również nagradzani indywidualnie.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że Röben - duża, międzynarodowa firma o wrocławskich korzeniach, wraca do rodziny Sponsorów Klubu. To kolejny owoc naszej wytężonej pracy na rzecz Klubu, która przynosi coraz więcej efektów. – mówi Prezes WTS, Andrzej Rusko.

Röben Polska wspiera WTS Sparta Wrocław!