8 lut 2024

Röben przyjacielem powiatu średzkiego!

Dwa dni temu w siedzibie Powiatowego Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej odbyła się uroczysta gala Przyjaciół Powiatu Średzkiego, na której nasza firma została wyróżniona ceramicznym jabłkiem.

Charakterystyczna, piękna statuetka w postaci Ceramicznego jabłka to odznaczenie przyznawane firmom, które wyjątkowo aktywnie działają na rzecz powiatu oraz jego jednostek organizacyjnych. Nagroda jest dla nas tym cenniejsza, że wspieranie lokalnej społeczności to fundamentalna wartość naszej firmy i jeden z filarów działalności CSR. Dodatkowym wyróżnieniem była figurka anioła, przyznawana przez Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej dla mecenasów pracowni ceramicznej.

 

„To wyróżnienie jest dla nas bardzo znaczące. Od lat wspieramy lokalną społeczność i dokładamy wszelkich starań by aktywnie uczestniczyć w życiu powiatu Średzkiego. To jedno z naszych najważniejszych działań, które z pewnością będziemy kontynuować w nadchodzących latach” – Agnieszka Spychała, Kierownik dz. Marketingu firmy Röben Polska.

Röben przyjacielem powiatu średzkiego!