7 wrz 2020

Röben współorganizatorem konferencji PROCAD EXPO 2020

10 września br. odbędzie się 28 edycja PROCAD EXPO, której ponownie jesteśmy współorganizatorem. Tegoroczna edycja zrealizowana zostanie w nowej formule - online, co oznacza, że można relację oglądać na żywo z domu, siedziby firmy czy pracowni projektowej.

PROCAD EXPO to największa konferencja CAD/BIM w Polsce, unikatowa i dobrze znana w świecie projektowym. Jej wyjątkowa formuła, łącząca konferencje, wystawę i debatę w jednym miejscu, co roku przyciąga tysiące osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży projektowej. W tym roku odbędzie się ona online. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by uczestnicy poczuli energię konferencji, tak jakby byli na miejscu. Do organizacji przedsięwzięcia wynajęto Centrum Konferencyjne AMBEREXPO, zaaranżowano studia i stoiska wystawowe, zbudowano studio transmisyjne oraz przygotowano wirtualne Afterparty: stand-up live online oraz inne atrakcje. 

Uczestnicy będą mieli możliwość obejrzenia transmisji na żywo  ciekawych prelekcji, wystąpień, a także wzięcia udziału poprzez czaty online w debatach, panelach dyskusyjnych i konkursach. Będzie również możliwość wirtualnego odwiedzenia stoiska naszej marki. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

 Rejestracja > https://www.procad.pl/formularze/procad-expo-2020-rejestracja/

Röben współorganizatorem konferencji PROCAD EXPO 2020