22 wrz 2021

Röben współorganizatorem konferencji PROCAD EXPO 2021

Już niebawem, bo 30 września br. odbędzie się 29 edycja PROCAD EXPO, czyli największa konferencja technologiczna CAD / CAM / BIM w Polsce, której ponownie jesteśmy współorganizatorem. Tegoroczna edycja zrealizowana zostanie w digitalowej formule, co oznacza, że relację będzie można oglądać na żywo z domu, siedziby firmy czy pracowni projektowej.

PROCAD EXPO 2021 Digital Edition to konferencja, wystawa i debata w jednym, która co roku przyciąga tysiące osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży projektowej. To idealna okazja na poszerzenie wiedzy, poznanie nowych rozwiązań technologicznych oraz wymianę doświadczeń. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by uczestnicy poczuli energię konferencji, tak jakby byli na miejscu. Dlatego transmisje będą prowadzone przez specjalny portal konferencyjny z profesjonalnego studia filmowego w Gdyni. 

Uczestnicy będą mieli możliwość obejrzenia transmisji na żywo  z  aż 50 unikanych prelekcji i  wystąpień, a także poznać najnowsze oprogramowanie CAD / CAM / BIM / PDM / PLM ze stajni Autodesk. Tego dnia będzie również okazja do zapoznania się z nowinkami sprzętowymi takimi jak: stacje robocze, plotery, tablety, skanery 3D, technologie VR. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Zachęcamy do rejestracji > https://www.procadexpo.pl/register

 

 

 

Röben współorganizatorem konferencji PROCAD EXPO 2021