13 lut 2018

Targi BUDMA 2018

Nowoczesna aranżacja eksponująca dachówki ceramiczne, cegły i płytki klinkierowe oraz gotowe elementy ogrodzeniowe, tak w kilku słowach można opisać stoisko naszej firmy przygotowane na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Wśród prezentowanych produktów znalazły się zarówno nowości, jak i produkty doceniane i doskonale już znane inwestorom.

Targi były okazją do zapoznania się z pełną ofertą naszej marki oraz zobaczenia, jak nasze produkty prezentują się na żywo. Na nowoczesnym, przestronnym stoisku na pierwszy rzut oka widoczne były pokrycia dachowe: nowoczesna dachówka ceramiczna Bergamo, wielkoformatowa MONZAplus, dedykowana dachom remontowanym Piemont oraz tradycyjna Bornholm. Uwagę wielu odwiedzających przykuły również cegły i płytki klinkierowe. Specjalnie przygotowane ekspozytory umożliwiały zapoznanie się z kilkudziesięcioma kolorami płytek oraz ich wyjątkowymi fakturami. Nie zabrakło nowości - zaprezentowaliśmy cegły klinkierowe w formacie LDF oraz nowe kolory cegieł o wyróżniającym się, niejednorodnym wybarwieniu. - Prezentowane przez naszą firmę produkty kierowane są do inwestorów, którzy cenią sobie trwałość oraz tradycję, a od niedawna również nowoczesność. Poszerzenie oferty i wprowadzenie do niej produktów takich jak płaska dachówka Bergamo czy cegły i płytki klinkierowe w modnych odcieniach szarości, umożliwiło zastosowanie cenionej od setek lat ceramiki budowlanej w nowoczesnych projektach architektonicznych – mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu Röben Polska. Cztery dni targowe były doskonałą okazją do branżowych spotkań i konsultacji z reprezentantami, służącymi doradztwem technicznym dotyczącym naszych produktów. Oprócz ekspozycji oferty przygotowaliśmy również multimedialne prezentacje, dzięki którym odwiedzający stoisko mieli możliwość wirtualnego przeniesienia się do fabryk w Środzie Śląskiej oraz zapoznania się z ciekawymi przykładami zastosowania naszych produktów. Specjalnie na targi wydrukowaliśmy katalog „Design by Röben”, aby zainspirować odwiedzających do zastosowania cegieł i płytek klinkierowych we wnętrzach. Katalog zawiera ciekawe pomysły aranżacyjne do wykorzystania w projektach salonów, sypialń i kuchni. W wersji online można go znaleźć w sekcji Do Pobrania/Katalogi.

Z myślą o odwiedzających stoisko przygotowaliśmy konkursy-niespodzianki, związane z Marcinem Gortatem, ambasadorem naszej marki. Wszyscy zainteresowani mogli się z nim „zmierzyć”, spróbować swoich sił w quizie oraz zdobyć ciekawe nagrody m.in. piłkę z autografem. 31 stycznia 2018 r. rozstrzygnęliśmy również konkurs „Jak zastosowałeś produkty Röben?", który zorganizowaliśmy wspólnie z dwumiesięcznikiem ,,Fachowy Dekarz & Cieśla”. Nagrodziliśmy zdjęcia wyjątkowych projektów, w których użyte zostały nasze produkty. Wybór laureatów nie był prosty, trafiło do nas wiele ciekawych realizacji, jednak po burzliwych obradach udało nam się wyłonić trzech zwycięzców oraz dodatkowo wyróżnić dwie osoby. W czasie targów odbyły się IX Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy, których byliśmy srebrnym partnerem. Młodzi dekarze rywalizowali ze sobą, stosując m.in. dachówki ceramiczne BERGAMO w kolorze antracytowym. Spośród startujących drużyn została wyłoniona reprezentacja Polski, która weźmie udział w Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy na Łotwie jesienią 2018 r. Bardzo miło było nam otrzymać podziękowania od Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy za bycie partnerem mistrzostw oraz od redakcji Muratora za opiekę nad konkursem „Remont Roku 2017”, wspieranie remontujących i wkład w propagowanie dobrych wzorców architektury i poprawnych rozwiązań technicznych.

Zobacz filmy: