4 mar 2021

Przedłużamy umowę z WTS Sparta Wrocław!

Wierzymy w lokalne kluby i polski żużel, dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę z WTS Sparta Wrocław. Niezmiernie cieszy nas fakt, że możemy dokładać swoją cegiełkę do sukcesów tego zasłużonego dla polskiego żużla klubu.

Już od wielu lat wspieramy drużyny i kluby sportowe w różnych dyscyplinach i na różnych poziomach rozgrywkowych. Wśród nich można znaleźć między innymi drużynę siatkarską i tenisistów stołowych, a także klub żużlowy WTS Sparta Wrocław, z którym właśnie przedłużyliśmy umowę.

- Cieszymy się, że możemy przyczyniać się do sukcesów tak utytułowanego klubu. Zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy sponsoringowej w sezonie 2021, chcąc okazać klubowi wsparcie w trudnym czasie pandemii. Jesteśmy pełni optymizmu i wiary, że żużlowcy wrocławskiego klubu osiągną wszystkie stawiane przed sobą cele i zdobędą kolejne medale do swojej i tak już ogromnej kolekcji -  mówił Andrzej Meronk, Dyrektor Handlowy, Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.

WTS Sparta Wrocław to klub, którego początki sięgają lat 50’ minionego wieku. W swojej historii „wrocławianie” wielokrotnie zdobywali medale Drużynowych Mistrzostw Polski, a sami zawodnicy triumfowali również w Indywidualnych Mistrzostwach Polski.

Przedłużamy umowę z WTS Sparta Wrocław!