4 kwi 2022

WTS Sparta Wrocław z naszym wsparciem na kolejny sezon

Z ogromną satysfakcją informujemy, że przedłużyliśmy umowę sponsorską z klubem żużlowym WTS Sparta Wrocław. Z aktualnym Mistrzem Polski związani jesteśmy od ponad 20 lat, co pozwoliło nam być częścią wielu sukcesów tego utytułowanego klubu.

Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że możemy mieć wkład w sukcesy tak zasłużonego dla polskiego żużlu klubu, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy na kolejny sezon. Wchodzimy w tą współpracę pełni optymizmu i wiary, że wrocławscy żużlowcy osiągną wszystkie stawiane przed sobą cele i po raz kolejny sięgną po Drużynowe Mistrzostwo Polski.

W firmie Röben konsekwentnie wspieramy i promujemy zespoły sportowe od wielu lat. Działania CSR, czyli społeczna odpowiedzialność biznesu, zawsze były dla nas niezwykle istotne. Pierwszą umowę sponsoringową podpisaliśmy na samym początku działalności polskiego zakładu produkcyjnego w Środzie Śląskiej, czyli w 1994 i przez lata sukcesywnie powiększaliśmy grupę wspieranych przez nas klubów, drużyn, organizacji. Naszym celem było pomaganie w krzewieniu kultury fizycznej, szkoleniu kolejnych pokoleń sportowców, a jednocześnie kierowaliśmy nasze wsparcie do osób, które prowadzą działania mające na celu ochronę środowiska, szeroko pojętą ekologię i rozwój swojego regionu. Dziś możemy z niemałą satysfakcją stwierdzić, że działania te przyniosły wyraźne, pozytywne efekty.

WTS Sparta Wrocław z naszym wsparciem na kolejny sezon