16 wrz 2020

Z ping pongiem do Szkoły

Nasza firma konsekwentnie promuje lokalne inicjatywy sportowe i wspiera młodych zawodników w ich dążeniu do celu. Już od ponad 25 lat wspieramy LKS Odra Głoska, który ma na swoim koncie szereg sukcesów.

Przez te lata zawodnicy klubu zdobyli łącznie aż 146 medali na turniejach krajowych, europejskich, a nawet światowych. Tym razem wzięliśmy udział w projekcie PINGPONGOWE MARZENIA współfinansowanym przez Ministerstwo Sportu, PSE i PZTS.

W dniu 11 września br. odbył się pierwszy, w nowym roku szkolnym, turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży uczestniczących w tej inicjatywie. W zawodach wzięło udział 26 młodych graczy, którzy walczyli o okazałe puchary ufundowane przez Gminę.

Każdy uczestnik otrzymał dodatkowo pamiątkowe gadżety, przekazane m.in. przez firmę Röben. - Pomaganie, promowanie sportu oraz zdrowego trybu życia jest dla nas niezwykle ważne. Bardzo chętnie angażujemy się w tego typu projekty i tym samym wspieramy lokalne, ale też ogólnopolskie inicjatywy sportowe. Cieszymy się, że możemy dopingować młodych i utalentowanych ludzi, którzy rozwijają swoje pasje i osiągają sukcesy - wyjaśnia Agnieszka Spychała, Kierownik działu Marketingu firmy Röben.

Z ping pongiem do Szkoły